Půjčovna lodí Jizera

Partnerská půjčovna

Lodě Koza, Vaše jasná volba pro plavbu po Jizeře

Půjčte si lodě v partnerské půjčovně na Malé Skále nebo ve Spálově a doplujte na Zrcadlovou Kozu. Doprava lodí zdarma.

Pro rezervaci lodí kontaktujte partnerskou půjčovnu lodí.

Partnerská půjčovna

Restaurace Zrcadlová Koza leží v těsné blízkosti řeky Jizery. To jistě potěší všechny milovníky vodáctví, kterým rádi nabídneme naše ubytovací a stravovací služby. Ve spolupráci s půjčovnou lodí LoděKoza.cz nabízíme půjčení kanoí a raftů pro plavbu po Jizeře.

Služby pro vodáky

Půjčovna lodí Jizera

Kanoe Samba

Naše partnerská půjčovna LoděKoza.cz nabízí plastové kanoe Samba. Jedná se o stabilní, rychlé a zároveň obratné lodě.  Ani začátečníci se nemusí obávat nechtěného koupání, protože loď výborně drží rovnováhu a díky speciální konstrukci ji nelze potopit.[/one_half]

Půjčovna raftů jizera

Rafty Denali

Začátečníkům a rodinám bychom doporučili symetrické rafty Denali, které se hodí jak pro pohodlný výlet s rodinou, tak i pro dobrodružství na divoké řece.

Kemp

Vodácký kemp

U Zrcadlové Kozy můžete přespat ve svém stanu. Kemp je na udržované louce na břehu Jizery. Kemp je vybavený sprchou, toaletama a kuchyňkou.

O Jizeře

Na jizeře si užije každý vodák. Horní tok vyhledávají převážně extrémní milovníci divokých vln. Střední tok je naopak vhodný pro pohodové výlety s rodinou či partou kamarádů.

Doporučené trasy

Úsek z Malá Skály na Zrcadlovou Kozu je vhodný pro nenáročný výlet. Trasa je dlouhá zhruba 8 kilometrů a i naprostý začátečníci jej stihnou za méně než 4 hodiny. Cestou nečekají žádná nebezpečná místa, proto tento výlet doporučujeme i pro rodiny s malými dětmi.
Na celodenní výlet bychom Vám doporučili úsek ze Spálova na Zrcadlovou Kozu. Trasa je dlouhá asi 18 kilometrů. Zhruba uprostřed, na Malé Skále, se můžete občerstvit v některém restauračním zařízení. Tento úsek není nijak technicky náročný. Jedinou komplikací může být přenášení lodí okolo jezů.

Pokud byste chtěli vyrazit přímo od Zrcadlové Kozy, doporučujeme plout do Ploukonic.

Pro dvoudenní plavbu doporučujeme úsek ze Spálova do Svijan. První den je vhodné zvolit trasu ze Spálova na Zrcadlovou Kozu. Trasa je dlouhá asi 18 kilometrů. Zhruba uprostřed, na Malé Skále, se můžete občerstvit v některém restauračním zařízení. Na zrcadlové Koze potom lze přespat ve stanu či apartmánu. Na druhý den Vám potom zbyde trasa od Zrcadlové Kozy do Svijan, tedy asi 15 kilometrů pádlování. Popsaný úsek není nikterak technicky náročný a zvládnou jej i vodácký začátečníci.
Pro rezervaci lodí kontaktujte partnerskou půjčovnu lodí.