Ubytujte se na Zrcadlové Koze a získejte 10% slevu na služby půjčovny lodí a koloběžek. Zrcadlová Koza je perfektní místo pro vodáky a milovníky přírody. Přijďte poznat krásy přírody Českého Ráje.

Zrcadlová Koza nabízí pestrou kombinaci služeb nejen pro vodáky ale i turisty či milovníky přírody. Kombinací nabízených služeb můžete jenom vydělat. Princip je jednoduchý: čím víc toho vyzkoušíte, tím větší slevu dostanete.

Vodácký kemp

Na Zrcadlové Koze najdete plně vybavený kemp pro vodáky. Místo pro stany leží přímo na břehu Jizery. V kuchyňce můžete využít plynový sporák, lednici a základní nádobí. Samozřejmostí je perfektní sociální vybavení. O pohodu vodákovy duše se rádi postarají ve vyhlášené výletní restauraci.

 

Další možnosti ubytování

Na Zrcadlové koze se můžete ubytovat také v chatkách, pokojích s vlastním sociálním zařízením a dvou apartmánech. Celková kapacita je 61 lůžek. Školní výlety nebo velké skupiny rozhodně nejsou problém. Navíc k ubytování lze objednat snídaně a večeře za zvýhodněné ceny.

Naplánujte si vícedenní výlet do Českého ráje a využijte ubytování v klidném údolí Jizery u Zrcadlové kozy. Vyměňte kemp uprostřed vesnice s hlavní mezistátní silnicí v sousedství za klid a pohodu přírody.