Plán areálu
Na zrcadlové Koze se snažíme vytvořit příjemné místo pro Vaší relaxaci a odpočinek. K tomu také patří sportovní vyžití. Možností, jak u nás strávit den, je nepřeberně. Záleží jenom na Vás, co si vyberete.

podzimni-jizera-27

Vodáctví patří k Zrcadlové Koze stejně neodmyslitelně, jako polodrahokamy ke Kozákovu nebo dobré pivo k Českému Ráji. Půjčovny lodí na Jizeře jsou vám zcela k dispozici a můžou vám nabídnout celodenní, nebo jen několika hodinové vodácké výlety. Kanoe či rafty co uvezou celou rodinu, ale také například třídní výlet nebo všechny firemní zaměstnance.

Pro rodiny s dětmi doporučujeme půldenní výlet z Malé Skály, kde vás čeká klidný úsek řeky Jizery, ze kterého budou mít děti radost a vy se budete můžete kochat přírodními krásami okolo se klikatících břehů. Na projížďku budete určitě večer v restauraci u Zrcadlové Kozy s úsměvem vzpomínat.

Kolobezky-03

Koloběžky zažívají nebývalé znovuzrození! Většina půjčoven raftů a kanoí nabízí také outdoorové koloběžky pro Vaše výlety. Nebo se můžete obrátit na specializovanou půjčovnu koloběžek. Můžete se tak například nechat vyvézt cyklobusem na Kozákov a cestu ukončit jak jinak než v restauraci Zrcadlová Koza. Ani místní a lesní cesty nejsou pro koloběžky překážkou.

Starší ročníky se zcela jistě vrátí do dětských let a vzpomenou si na zábavu, kterou si na koloběžce užili. Koloběžky můžeme doporučit i dětským návštěvníkům. Jakmile ovládají jízdu na kole, zcela jistě si zamilují i tento způsob rekreačního pohybu.

Houpačky a projelzačky

Restaurace v Českém Ráji by nebyla kompletní, pokud nemůže nabídnout zábavu i pro nejmenší. Také my myslíme na vaše ratolesti, a proto se mohou děti pohoupat, sklouznout nebo povozit na našich dobře udržovaných atrakcích.

Domácí zvířata

Pokud dětem zbyde dostatek sil i po prozkoumání našich atrakcí, máme pro ně ještě jedno lákadlo, tím je naše malá farma. Zde si můžou všichni zblízka prohlédnout naše ochočená zvířata…

Další sportovní aktivity

In-line brusle

Opravená příjezdová cesta je ideálním místem pro in-line bruslení. Téměř nulový provor, dlouhá rovinka a příjemné rozhledy jsou tím pravým místem, kde se do bruslení zamilujete. Pokud se vrátíte až k naší restauraci, můžete se občerstvit nepřeberným sortimentem studených alkoholických i nealkoholických nápojů.

Kola

Cyklistika byla  v Českém Ráji vždy velmi vyhledávaným sportem a Restaurace Zrcadlová Koza je jednou z častých a oblíbených destinací. Ideální poloha přímo vybízí zde sesednou ze sedla a na chvíli dát odpočinout unaveným svalům.

Další možnosti

Všechno vypsat nemůžeme, ale možností je spousta. Záleží jenom na Vás a Vaší fantazii. U nás můžete využít hřiště, stůl na stolní tenis, fotbálek…