koloběžky u Jizery

 

Půjčovna koloběžek

Pro rezervaci koloběžek kontaktujte Koloběžky Koza.

Půjčovna Koloběžky Koza je jedním z předních poskytovatelů outdoorových služeb v Českém Ráji. V jejich nabídce naleznete kvalitní české koloběžky Kostka, které Vám pomůžou užít si v našem regionu skutečně nezapomenutelné chvíle volna. Krásná příroda Českého ráje přímo vybízí k aktivnímu odpočinku a zapůjčením koloběžky si dopřejete netradiční pocit z jízdy, který pro někoho může být návratem do dětských let. K tomu je ale potřeba dodat, že vývoj poskočil mílovými kroky kupředu a rychlost a požitek s jízdy bude na nabízeném vybavení o několik stupňů vyšší. Časy, kdy byly koloběžky doménou pouze těch nejmladších, jsou dávno pryč a také kvalita současných koloběžek zásadně převyšuje ty, které si pamatujete ze svých mladých let.

Pro koloběžkové výlety v regionu Maloskalsko si vystačíte s vlastními silami, protože všude je relativně blízko a díky cyklostezce Greenway Jizera se dá spousta zajímavých míst objet skoro po rovině. Český ráj ale nabízí také řadu zajímavých sjezdů – lákavý je hlavně směr z Kozákova, kam se jednoduše můžete nechat vyvézt cyklobusem. Dlouhý úsek bezchybného asfaltu si užijete také při sjezdu z Kopaniny na Malou Skálu, ale to je jen zlomek směrů, z nichž si můžete vybrat ten, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Kromě toho, že poznáte nová zákoutí, prospějete také svému tělu – spokojení uživatelé poukazují na příznivé účinky koloběhu na bolest zad a je vhodný i jako rehabilitační a protahovací aktivita.

V půjčovně se nabízí vybavení pro malé děti i dospělé. Samozřejmostí je důraz na maximální bezpečí a ohled i na ty nejmenší. Proto je výbava neustále udržována v perfektním stavu a ke koloběžkám jsou v rámci ceny i cyklistické přilby. Jako klienti půjčovny Koloběžky Koza dostáváte do rukou (a pod nohy) vybavení pouze ve 100% stavu, které prochází pravidelnými kontrolami  a servisem. Protože víme, že každý člověk je jiný, není v nabídce pouze jeden typ koloběžky, ale vyberete si z celé šíře modelů koloběžek Kostka. Hlavní „flotilu“ vybavení tvoří modely pro dospělé Kostka Tour Classic, Kostka Hill Cross, Kostka Uni Cross, Kostka City Cross a dětské modely Kostka Kid Maxi a Kostka Kid Mini. Pro potomky, kteří ještě neovládají jízdu na kole je možnost zapůjčit si i sedačku, kterou lze za koloběžku připnout podobně jako za kolo. K dispozici jsou i speciály do terénu nebo koloběžky přizpůsobené pro jízdu se psím miláčkem.  

Jak si půjčit koloběžku?

Podrobný popis vybavení, tipy na výlety a další zajímavosti najdete na: Kolobezky Koza